•  
  • صفحه اصلی
  •   
  • مقالات
  •   
  • یک زن ژاپنی کارآفرین ، رییس انجمن بین المللی روابط عمومی شد .

یک زن ژاپنی کارآفرین ، رییس انجمن بین المللی روابط عمومی شد .

تاریخ انتشارخبر :یکشنبه 1 اسفند 1400
یک زن ژاپنی کارآفرین ، رییس انجمن بین المللی روابط عمومی شد .یک زن ژاپنی کارآفرین ، رییس انجمن بین المللی روابط عمومی شد .

 

ترجمه و تنظیم از :  حسن خسروی کمیته امور بین الملل انجمن روابط عمومی ایران.

خانم  اتسکو تسوگیهارا  (  Etsuko Tsugihara  ) برای سال 2022 میلادی  به عنوان رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی )  (  IPRA برگزیده شد .  وی در عین حال ، رئیس شرکت  SUNNY SIDE UP GROUP INC.،  میباشد که یکی از بزرگترین موسسات در حوزه روابط عمومی و ارتباطات در ژاپن است  . او از سال 2019 میلادی  به عنوان عضو هیئت مدیره با IPRA همکاری نموده و اظهار داشته که شرکت خود را در سال 1985 دردوره تحصیلات دبیرستان و زمانی که 17 ساله بوده  تأسیس کرده است . بنا به اظهارات ایشان در معرفی خود در سایت ایپرا ، موسسه وی  بیش از 37 سال است که مشغول انجام فعالیتهای اجتماعی  و ارایه طیف گسترده ای از خدمات ارتباطی بازاریابی در حوزه  روابط عمومی ها ، ارتقاء فروش، توسعه کسب و کارها و بازاریابی ورزشی میباشد .

خانم اتسکو تسوگیهارا  کلید واژه فعالیتهای خود را مبتنی بر برقراری ارتباط )   CONNECTION  (    میداند و از این رو ، سه هدف عمده را برای دوره ریاست خود دنبال میکند :

1 - افزایش کمی و کیفی جوایز جهانی طلایی برای رشد و تعالی درحوزه  روابط عمومی،

2 - افزایش سطح آگاهی ها در مورد اهمیت و  ارزش عضو شدن در  ایپرا  IPRA،

3 کمک و تلاش در جهت  افزایش تعداد اعضای ایپرا  IPRA در سراسر جهان .

وی معتقد است که با تمرکز و توجه ویژه به جایگاه روابط عمومی ها میتوان به سازمان ملل متحد در راستای نیل به اهداف توسعه پایدار کمک کرد .

ایشان اظهار امیدواری کرده که مراسم بعدی جایزه جهانی طلایی روابط عمومی های برتر در فصل پاییز در کشور ژاپن برگزار شود . وی هم چنین اشاره کرده که کشورهایی نظیر هندوستان ایران فیلیپین مایل به همکاری با ایپرا هستند که بسیار استقبال میکنیم .

 لازم بذکر است که چندی پیش  با مکاتبه صورت گرفته از سوی انجمن روابط عمومی ایران ، مراتب همکاری های علمی و حرفه ای فیمابین مورد تاکید قرار گرفته بود .

منبع : https://www.ipra.org/

International Public Relations Association: IPRA