دویست و سیزدهمین نشست انجمن روابط عمومی ایران برگزار شد.

تاریخ انتشار :چهارشنبه 7 شهریور 1397
دویست و سیزدهمین نشست انجمن روابط عمومی ایران برگزار شد.


دویست و سیزدهمین نشست انجمن روابط عمومی ایران برگزار شد. مراسم یادبود استاد فقید میرزابابامطهری‌نژاد در دویست و سیزدهمین نشست انجمن روابط عمومی ایران روز سه شنبه ششم شهریور ۱۳۹۷ در فرهنگسرای شفق برگزار شد. این مراسم به‌همراه همسر و فرزند آن مرحوم و عده ای از استادان و دانشجویان و یاران و دوستان با وفای قدیمی آن مرحوم برگزار شد.
سخنرانان در این نشست با اشاره به شاخص های اخلاقی رفتاری و منش مرحوم مطهری‌نژاد به بخشی از توانمندی ها و برازندگی های ایشان پرداخته و یاد و نام اورا پاس داشتند. سخنرانان این نشست یاران با وفای او آقایان ابوالقاسم حکیمیان، کاظمی دینان، اسماعیل قدیمی، ناصر رزاق‌منش، پارسا، مرتضی بهنام، دانشمند و خانم‌ها برومند و کشاورز به فضایل و خصائص استاد میزابابا مطهری نژاد پرداختند.
ابوالقاسم حکیمیان؛
عضو سابق هئیت مدیره انجمن روابط عمومی ایران؛
🔹فقدان استاد فرزانه  میرزابابا مطهری‌نژاد برای جامعه روابط عمومی مایه تاسف است. وجه تمایز مرحوم با دیگر استادان حوزه ارتباطات، پژوهشگر بودن ایشان در این عرصه بود. وی توانسته بود با پژوهشگری یک سیستم را به اقناع برساند که لازمه تعامل با مردم است. از خصوصیات اخلاقی آن مرحوم تواضع و فروتنی بود که با تمام افراد جامعه با حسن اخلاق در ارتباط بود.
رئیس سابق انجمن روابط عمومی ایران
سیدغلامرضا کاظمی‌دینان؛
در مراسم یادبود میرزابابا مطهری‌نژاد این فقدان بزرگ را به جامعه روابط عمومی و ارتباطات کشور تسلیت عرض می‌کنم. روابط عمومی ایران فردی فرهیخته و علمی را از دست داد که این ضایعه، آسیب بزرگی بر پایه این حوزه وارد کرد. ایشان مجموعه ای از محبت و مهربانی بود و به خانواده علاقه بسیار داشت و برای آن جایگاه ویژه‌ ای در نظر می‌گرفت. زمان رویایی با مشکلات بسیار صبور بود و هیچگاه به‌دنبال چرایی مشکل نبود بلکه سعی در چگونه حل کردن آن بود. کمبود ها او را مایوس نمی‌کرد و قدردان داشته‌ها و توانمندی‌ها بود.
هرگز از بیماری خود شکایت نکرد و در سکوت با بیماری خود مبارزه کرد. مرحوم زحمات بسیاری برای پیشبرد اهداف انجمن روابط عمومی ایران تحمل کرد و یقین دارم او همیشه زنده است و جایگاه ابدیش نیکوست.
مدرس علوم ارتباطات و روابط عمومی
دکتر اسماعیل قدیمی؛
از نظر من استاد همیشه زنده است و نمی توانم لفظ مرحوم را برای ایشان بکار ببرم. مرحوم مطهری‌نژاد مرد پایداری و کار بود. از ویژگی های اخلاقی مرحوم که مدنظر بنده است، اصلاحات بنیادی در روابط عمومی بود. مشکلات و موانع روابط عمومی را به خوبی می شناخت و به تحولات ساختاری و نهادی اعتقاد داشت و می‌دانست روابط عمومی کشور شرایط مناسبی ندارد. اخلاق محوری مرحوم مطهری نژاد در هر زمینه و پایبندی وی به مذهب و احترام به افکار و عقاید دیگران از ویژگی های خاص ایشان بود. مطهری‌نژاد به مشارکت و هم‌افزایی در موقعیت های گوناگون اهمیت ویژه ای قائل بود و باید همه ما راه آن مرحوم فقید را ادامه دهیم و پیشگام در این راه باشیم و دغدغه‌های روابط عمومی را مرتفع کنیم.
ناصر رزاق‌منش
نام و خاطره استاد تا ابد جاودان است و این جاودانگی مایه مباهات خانواده و یاران آن مرحوم است. از ویژگی استاد نمی توان در زمان کوتاه و یا در چند کلمه سخن به میان آورد.  آرامش استاد مطهری‌نژاد در تمام لحظات زندگی و حتی نگاه ایشان درس بزرگی برای من بود، که آموختم. در وزارت راه از ابتکار عمل و خلاقیت ایشان در چند پروژه استفاده شد که ما مدیون زحمات استاد فقید هستیم.
عضو هئیت مدیره انجمن روابط عمومی ایران
پارسا
استاد میرزای ادب و مهربانی بود و  آینده‌پژوهی و سربلندی روابط عمومی کشور دغدغه اصلی وی بود. شاید جسم مرحوم ضعیف شده بود اما تمام افکارش درگیر مشکلات روابط عمومی کشور بود.
تهیه گزارش: فرحناز فولادی

prs prs prs prs prs prs