یکصد و چهل وهفتمین جلسه انجمن

چهارشنبه 3 خرداد 1391
یکصد و چهل وهفتمین جلسه انجمن

یکصد و چهل و هفتمین نشست علمی–تخصصی انجمن روابط عمومی ایران سوم خردادماه، با سخنرانی پروفسور یحیی کمالی پور و مهندس علی اشرف افخمی در سالن همایش های پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی برگزار شد.

در ابتدای این نشست که اساتید، مدیران، کارشناسان و دانشجویان روابط عمومی در آن حضور داشتند؛ جواد قاسمی رئیس انجمن روابط عمومی ایران ضمن تبریک فرا رسیدن ماه رجب و میلاد باسعادت امام محمد باقر (ع) گزارشی از فعالیت های یک ماه اخیر این انجمن ارائه داد.

در ادامه مهندس علی اشرف افخمی، رئیس هیئت مدیره بانک کارآفرین، به عنوان سخنران علمی این نشست، به ارائه مقاله خود با عنوان « استراتژی، تمایز : یک ضرورت » پرداخت و این موضوع را برای حضار تشریح و تبیین نمود.

علی اشرف افخمی مهندس مکانیک از دانشگاه پلی تکنیک (امیرکبیر) تهران بوده و دوره های MBA و مدیریت پیشرفته را در ایران و دوره کوتاه مدیریت استراتژیک را در ژاپن گذرانده است .

مهندس افخمی در حال حاضر ریاست هیات مدیره گروه اقتصادی تدبیر، ریاست هیئت مدیره بانک کارآفرین، ریاست هیئت مدیره گروه مشاوران تدبیر و عضو هیئت مدیره در شرکتهای سرمایه گذاری تدبیر فارمد و سرمایه گذاری شاهد را عهده دار است.

پروفسور یحیی کمالی پور، رئیس دپارتمان ارتباطات و هنرهای زیبای دانشگاه پوردو آمریکا، نیز که برای رو نمایی از کتاب زندگی نامه اش با عنوان "مسافر دهکده جهانی" به ایران سفر کرده است؛ سخنران دیگر این نشست بود.

کمالی پور با ابراز خرسندی از حضور در ایران و دیدار با جامعه روابط عمومی و ارتباطات کشور اظهار داشت: از صمیم قلب به کشورم ایران و هم میهنان عزیزم عشق می ورزم و امیدوارم با انتشار کتاب زندگی نامه ام توانسته باشم روحیه تلاش و بردباری در راه کسب موفقیت را در جوانان ایرانی قوت ببخشم.

وی انجمن روابط عمومی ایران را دارای پتانسیل های فراوان در راه ارتقای حوزه روابط عمومی کشور دانست و افزود: این انجمن باید با مشاوره به روابط عمومی ها و ارائه راهکار های سازنده و علمی به روابط عمومی های کشور، زمینه را برای رشد و شکوفایی آنان فراهم سازد.

در ادامه این نشست نیز ضمن اهدای هدیه ای، از خانم ستایش تاجیک از مجریان همایش ها و سمینارها به خاطر همکاری با انجمن روابط عمومی ایران تقدیر به عمل آمد.