یکصد و پنجاهمین جلسه

چهارشنبه 15 شهریور 1391
یکصد و پنجاهمین جلسه

 یکصد و پنجاهمین گردهم آیی ماهانه انجمن روابط عمومی ایران در روز چهارشنبه مورخ روز 15 شهریور 91 از ساعت 17 در سالن همایش های پژوهشکده فرهنگ و هنر و معماری جهاد دانشگاهی واقع در چهار راه ولی عصر، خیابان انقلاب، ابتدای خیابان شهید برادران مظفر جنوبی برگزار شد.

در ابتدا خسرو رفیعی گزارشی از فعالیتها و مذاکرات انجام شده انجمن را بشرح زیر به اطلاع حاضرین رساند.
 - درخواست های عضویت گوناگونی از افراد و موسسات به دبیرخانه انجمن رسیده ضمن ابراز خرسندی، رشته  تحصیلی و یا فعالیت متقاضیان باید در ارتباط با روابط عمومی و یا ارتباطات باشد.
- وزارت کشور مجوز رسمی ادامه فعالیت انجمن را صادر نمود.
- در ابتدای شهریور در جلسه ایی با دکتر سعیدی ضمن بررسی همکاری بیشتر انجمن با بخش دانشگاهی ، ایشان پیشنهاد همکاری و پژوهش  مشترک در سرفصل های مختلف را ارائه دادند.
- بخش جدید" جویای کار "
 در وب سایت انجمن روابط عمومی برنامه نویسی و راه اندازی شده است.
متقاضیان  کار  در ارتباط با رشته روابط عمومی و ارتباطات می توانند اطلاعات و درخواست خود را در این سیستم داینامیک وارد کنند، که این بخش سودمند می تواند پلی بین کارجویان و کارفرمایان باشد.

-
ماهنامه " روابط عمومی " شماره 84 شهریور 91 ویژه بانکداری اسلامی و هفته بانکداری با اطلاعات و مقاله های کاربردی چاپ و توزیع شده است.
- اعضا می توانند برای گفتگو و پیگیری فعالیت های انجمن عصر 3 شنبه  از 17 تا 19 به دبیرخانه مراجعه نمایند.
آدرس : خیابان ولیعصر- بالاتر از نیایش- روبه روی پارک ملت- خیابان ارمغان غربی- پلاک68- طبقه5   تلفن: 82893004

سخنران ویژه مراسم مجید دوخته چی زاده پیرامون «کمپین تلفیقی روابط عمومی و تبلیغات» مطالب جالب و کاربردی همراه با مثالهای متنوع و اثرات مثبت کمپین تلفیقی و شرکت های مسئولیت پذیر در سطح برندهای خارجی و داخلی ارائه دادند.

Power Point File برای دریافت اسلایدهای سخنرانی اینجا کلیک نمایید.

* مسعود صادقی، مدیر هنری و عضو هیات تحریریه ماهنامه روابط‌عمومی پیشنهاد کرد فرصتی ده دقیقه ای با عنوان «اخبار» و با هدف اطلاع رسانی ، ایجاد تنوع و جذابیت و انگیزه مطالعه و فعالیت به برنامه نشستهای ماهانه انجمن اختصاص یابد.
گفتی است رئیس و اعضا هیات مدیره موافقت خود را در این خصوص اعلام نمودند و آقای صادقی مسئولیت این طرح را با ارائه آخرین رویدادهای حوزه ارتباطات و روابط عمومی اعم از نظریه ها، پایگاههای اینترنتی، فناوری ها و ابزارهای ارتباطی، انتشارات و . . . پذیرفتند.


* در ادامه  جلسه دکتر مینا مهرنوش مدیر عامل شرکت ایده پردازان و صاحب امتیاز مجله هفتگی کسب و کار توضیحاتی را در خصوص فعالیتهای علمی و آموزشی مجموعه کسب و کار ارائه و اعلام آمادگی نمود تا با ایجاد و گسترش همکاریهای فی مابین در زمینه تسهیلات آموزشی  برای اعضاء انجمن جهت ادامه تحصیل و همچنین برگزاری دوره های آموزشی انجمن در محل شرکت ایده پردازان و همکاری در بخش پژوهش،    موجبات ارتقای روز افزون جایگاه روابط عمومی را فراهم نمایند .
دکتر مینا مهرنوش دارای دکترای اقتصاد و سالها تجربه مفید در حوزه های مربوط به مطالعات تجاری و اقتصادی بوده و به عنوان یک بانوی کار آفرین ایرانی توانسته اند با جذب و ایجاد اشتغال برای کارشناسان مختلف اقدامات مفیدی را در انجام رسالتهای مطبوعاتی و علمی و آموزشی در طی سالیان گذشته به انجام برسانند . علاقه مندان می توانند برای آگاهی بیشتر از فعالیتهای موسسه مربوطه به سایت www.biznews.ir مراجعه نمایند .

در پایان این جلسه ضمن تقدیر از مجید دوخته چی زاده برسم یاد بود هدایایی از طرف انجمن به ایشان تقدیم شد.

+

+

 

+

+

+