یکصدو پنجاه و دومین جلسه

چهارشنبه 3 آبان 1391
یکصدو پنجاه و دومین جلسه

در یکصدو پنجاه و دومین گردهمایی انجمن روابط عمومی ایران مطرح شد:
تعامل بیشتر انجمن روابط عمومی ایران با صدا وسیما
با تعامل هر چه بیشتر انجمن روابط عمومی ایران با برنامه های رادیو و تلویزیونی عملکرد روابط عمومی ها به نمایش گذاشته خواهد شد .
یکصد و پنجاه و دومین گردهمایی انجمن روابط عمومی ایران با حضور 8 نفر از اعضاء هیات رئیسه انجمن در محل شرکت مدیریت منابع آب تهران روز چهارشنبه 3 آبان ماه برگزار شد در این گردهمایی که با حضور 100 نفر از فرهیختگان عرصه ارتباطات . مدیران و کارشناسان روابط عمومی سازمان ها و ادارات ، پیشکسوتان و ارباب جراید و رسانه ها برگزار شد براهمیت هرچه بیشتر رشد و شکوفایی روابط عمومی ها تاکید ویژه ای صورت گرفت در این گردهمایی که با مدیریت حسن خسروی عضو هیات مدیره انجمن روابط عمومی ایران آغاز شد از پیشکسوتان حاضر در جلسه همچون آقایان پور مرادیان و باشتنی تجلیل و یاد و خاطره مرحوم ملازم و جبل عاملی ارج نهاده شد.
در ادامه مراسم خسرو رفیعی دبیر انجمن روابط عمومی ایران و مدیر کل روابط عمومی بانک پاسارگاد ضمن تبریک و گرامی داشت اعیاد قربان و غدیر به ارایه گزارشی از عملکرد انجمن روابط عمومی ایران پرداخت.
وی اظهار داشت : آنچه در حال حاضر لازم وضروری به نظر می رسد فراگیری فرهنگ ایثار و فداکاری است تا در عرصه کار و ارتباطات نیز بتوانیم چالش ها را به نقاط قوت تبدیل کنیم.
رفیعی بیان کرد: در شرایط کنونی برگزاری نشست ها ،سمینارها ، گردهمایی ها و همایش های متعدد و مفید همچون همایش کارگزاران مسلمان روابط عمومی و همسویی عرصه ها مختلف حتی عرصه ورزش با روابط عمومی ها بیانگر نقش کلیدی روابط عمومی در تمامی کشورهاست.
دبیر انجمن روابط عمومی ایران ادامه داد: در مدتی که سپری شد انجمن روابط عمومی ایران در جلسات خود تصمیمات مفیدی را اتخاذ کرد و مباحث مختلفی را تحت بررسی قرار داد به نحوی که در نظر است با ورود و حمایت جوانان روحی تازه به فعالیت های انجمن دمیده شود.
وی افزود: در حال حاضر در انجمن روابط عمومی ایران از تمامی روابط عمومی ها خواسته شد تا عملکرد خود را در غالب فیلم های 5 تا 6 دقیقه ای به دبیر خانه ارسال کنند تا ضمن تهیه آرشیو با تعاملی که بین صدا و سیما و چند برنامه تلویزیونی صورت گرفته قدم هایی را در راستای معرفی هر چه بیشتر نقش روابط عمومی ها در عرصه های مختلف برداشته شود.
رفیعی در ادامه گفت: در راستای تعامل هر چه بیشتر اعضاء با انجمن نیز مسابقه هایی طراحی شده تا از این طریق تعامل مناسب تر و بیشتری بین خانواده روابط عمومی برقرار گردد
وی متذکر شد: تاکنون جلسات دبیر خانه انجمن روزهای سه شنبه هر هفته در محل دبیرخانه انجمن برگزار می شد که در نظر گرفته شد این جلسات به یکشنبه هر هفته تا ساعت 8 شب موکول شود.
همچنین در این جلسه سخنران همایش آینده آقای خوارزمی معرفی شدند.

+

+


پیرامون این موضوع مصاحبه ای اختصاصی با دکتر هاشمی انجام شد که مشروح آن در بخش مقالات درج شده است .

 

+

+

+

سپس خانم دکتر شهناز هاشمی با موضوع سواد رسانه ای سخنرانی کردند. 

به مناسبت عید غدیر یک دوره مسابقه آشنایی با غدیر انجام شد . که جوایز آن در نشست ماهانه بعدی انجمن به برگزیدگان تقدیم خواهد شد.
++