یکصد و شصت و پنجمین گردهمایی انجمن

شنبه 5 بهمن 1392
یکصد و شصت و پنجمین گردهمایی انجمن

 با استقبال کم نظیر  اساتید ، دانشجویان ، کارشناسان  و اعضای انجمن :
یکصد و شصت و پنجمین نشست علمی ،تخصصی  انجمن روابط عمومی ایران  برگزار شد

یکصد و شصت و پنجمین نشست علمی تخصصی انجمن روابط عمومی ایران  با معارفه ی اعضای جدید هیئت مدیره  و بازرسین انجمن  و سخنرانی کاظمی دینان رئیس جدید انجمن و سخنرانی علمی استاد میرکمال میرنصیری  با عنوان : ((زبان بدن  و نقش آن در موفقیت روابط عمومی  )) با شکوه کم نظیر  و استقبال گسترده اعضاء ، دانشجویان ، اساتید  و کارشناسان  در سالن اجتماعات  فرهنگسرای شفق برگزار شد .

برای مشاهده پاورپوینت سمینارزبان بدن کلیک کنید

به گزارش دبیر خانه انجمن روابط عمومی ایران ، این نشست که نخستین برنامه جمعی هیئت مدیره جدید  انجمن در هشتمین دور فعالیت این انجمن بود  با استقبال گسترده همراه بود .استقبال به حدی بود که تعدادی از شرکت کنندگان ایستاده از برنامه های نشست استفاده کردند .

در این نشست  مجری برنامه سرکار خانم آقایی  ابتدا ، اعضای جدید هیئت مدیره  و بازرسین انجمن معرفی و گزیده ای از رزومه  آنان را به اطلاع حضار رساند ( رزومه کامل اعضای  هیئت مدیره و بازرسین را می توانید در  پنجره انجمن  سایت ملاحظه کنید .)

پس از معارفه  سید غلامرضا کاظمی دینان  رئیس انجمن روابط عمومی  طی سخنانی  از تلاش های جواد قاسمی رئیس دوره هفتم  انجمن و اعضای  هیئت مدیره قبلی  قدر دانی  و  برنامه های این دور انجمن را تشریح کرد .

رئیس جدید انجمن ، تإمین دفتری مستقل برای انجمن ، توسعه ی برنامه های آموزشی و پژوهشی  ، توسعه ی ارتباط انجمن با نهاد ها  و سازمان ها  دولتی و خصوصی   ارائه خدمات مشاوره ای  ، ارتباط با انجمن های روابط عمومی کشورهای  دیگر بویژه کشورهای همسایه  ، ایجاد بستر مناسب برای مشارکت  بیشتر اعضا در برنامه  و فعالیت ها ، تلاش برای ترویج دانش و بینش روابط عمومی  از طریق  برنامه های مشترک با صدا و سیما  و توانمند سازی اعضاء برای پاسخگویی به نیازهای  نیروی انسانی سازمانها  و برگزاری همایش ها و سمینارهای مستقل  و .... را به عنوان برنامه های این دور فعالیت انجمن  اعلام و برخی از این برنامه را تشریح کرد .

در بخش بعدی این نشست  آقای وحید معتمد نژاد برادر  زنده یاد پروفسور کاظم معتمد نژاد پدر ارتباطات و روزنامه نگاری ایران ، به نمایندگی از خانواده آن مرحوم ، از حضور  گسترده  انجمن و خانواده روابط عمومی در مراسم ها و یادبودها ، تشکر کرد .

پایان بخش نشست ، سخنرانی استاد میرکمال میرنصیری  بود با عنوان : زبان بدن و نقش آن در موفقیت روابط عمومی . گزارش کامل این سخنرانی متعاقبا  در سایت قرار خواهد گرفت .

در این نشست اعضای  جدید هیئت مدیره و بازرسین  حضور داشتند و از اعضای هیئت مدیره  دور قبل که در این دوره حضور ندارند فقط از  حسن خسروی  می توان نام برد .