یکصد و شصت و نهمین گردهمایی انجمن

شنبه 7 تیر 1393
یکصد و شصت و نهمین گردهمایی انجمن

یکصد و شصت و نهمین نشست انجمن روابط عمومی ایران برگزار شد

یکصد و شصت و نهمین نشست انجمن روابط عمومی ایران در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی، با حضور فعالان حوزه روابط عمومی کشور و با سخنرانی دکتر مجید رضائیان برگزار شد.

در ابتدای این نشست امیر لعلی عضو هیئت مدیره انجمن روابط عمومی ایران گزارشی از فعالیت های یک ماه گذشته این انجمن را ارائه نمود. وی در خصوص افتتاح دفتر انجمن روابط عمومی ایران گفت: دفتر جدید انجمن به آدرس تهران، خیابان خالد اسلامبولی، خیابان پنجم، پلاک 25، طبقه 4 و شماره تماس 88101365 آماده پاسخگویی به اعضای محترم انجمن و خانواده روابط عمومی کشور می باشد.

لعلی همچنین از آغاز فعالیت های کمیته آموزش انجمن و تعریف دوره های مختلف برای روابط عمومی ها خبر داد و گفت: فهرست دوره های و کارگاه های آموزشی بر روی سایت انجمن روابط عمومی ایران به نشانی www.prsir.org قرار گرفته و علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام در این دوره ها با دبیرخانه انجمن تماس حاصل نمایند.

عضو هیئت مدیره انجمن روابط عمومی ایران در خصوص فعالیت های کمیته بین الملل انجمن نیز اظهار داشت: مکاتبات اولیه با انجمن های روابط عمومی فعال در سایر کشورها به منظور آغاز همکاری ها و تبادل تجربیات صنفی و تخصصی، صورت گرفته است که نتایج آن به زودی اعلام خواهد شد.

در ادامه این نشست دکتر مجید رضائیان استاد دانشگاه و پیشکسوت حوزه روابط عمومی کشور تازه­ترین مقاله خود تحت عنوان «چارچوب تحلیلی استراتژی رسانه ای » را ارائه نمود.

رضائیان در این مقاله ضمن ارائه تعاریف و اصطلاحات مرتبط با استراتژی رسانه­ای در عرصه بین الملل، توان موجود و ظرفیت های مطلوب در حوزه رسانه های ارتباط جمعی را تشریح و مورد تجزیه و تحلیل قرار داد.

پاورپوینت سخنرانی دکتر مجید رضائیان در یکصد و شصت و نهمین نشست انجمن روابط عمومی ایران از طریق  این لینک قابل دسترس می باشد.