یکصد و سی و چهارمین جلسه انجمن روابط عمومی ایران

چهارشنبه 5 آبان 1389
یکصد و سی و چهارمین جلسه انجمن روابط عمومی ایران

یکصد و سی چهارمین جلسه گردهمایی انجمن روابط عمومی ایران در تاریخ 89/8/5 در سالن همایشهای سازمان مدیریت منابع ایران با حضور اساتید، کارشناسان، دانشجویان و اهالی روابط عمومی و ارتباطات برگزار شد.

در ابتدا مجری این جلسه آقای حسن خسروی، عضو علی البدل هیئت مدیره، ضمن خوش آمد گویی به حاضرین نتایج مسابقات فرهنگی انجمن را اعلام نمودند.

مسابقه مهر ماه با سوال: تفاوت وب سایت و پرتال چیست؟
شرط حضور در مسابقه و دریافت جایزه حضور در جلسه می باشد. بهترین پاسخ ها را خانم افسون واعظی، خانم فاطمه پیرانی، آقای سید غلام رضا فلسفی و آقای مسعود جهانگیری دادند که به برندگان جوایز نفیسی از سوی روابط عمومی سازمان اوقاف و حج و زیارت اختصاص داده شد و اهدا گشت.

سوال مسابقه آذر ماه: IPod و پادکست چیست؟
علاقه مندان می توانند جوابها را به دفتر انجمن فاکس نمایند.

سپس آقای امیر تقی پور، رئیس و برگزار کننده همایش و کنفرانس الکترونیک درباره ی ماهنامه ارتباطات و مدیریت، انتشار ششمین شماره ماهنامه و جایگاه بسیار مناسبی که این نشریه تخصصی مدیریتی در جامعه و دولت پیدا کرده، مطالب شنیدنی بیان نمودند.

سپس آقای میرزا بابا مطهری نژاد نائب رئیس انجمن روابط عمومی ایران آخرین اخبار و خلاصه ی مذاکرات انجام شده را به اطلاع شرکت کنندگان رساندند.

1- در آذر ماه مجمع عمومی سالانه انجمن دور هفتم برای انتخاب اعضاء هیئت مدیره انجمن برگزار می شود. اعضاء محترم برای تمدید عضویت و شرکت در انتخابات فقط 2 هفته و یا تا پایان 89/8/15 فرصت برای تمدید و پرداخت عضویت سال 89 را دارند. پس از 15 آبان لیست واجدین شرایط اخذ رای بسته خواهد شد.

2- بیستمین سالگرد انجمن و اجرای جشن و برنامه های مراسم در حال نهایی شدن است. کمیته تخصصی زیر نظر آقای دکتر افخمی به عنوان کمیته ارزیابی "کار برنامه ایی" تشکیل شده است. در مراسم بیستمین سالگرد، روابط عمومی های برتر که کار برنامه ایی دارند ارزیابی و معرفی می شوند.

  • فراخوان فیلم
    کلیپ عملکرد و یا تیزر ساخته روابط عمومی ها

  • بررسی کتاب و مجلات در حوزه روابط عمومی که در مدت بیست سال منتشر شده است.

  • تجلیل از محققان و کارشناسان وب

  • در خواست برای ساختن سرود انجمن
    برای مراسم ویژه از عزیزان و کارشناسان در خواست تولید یک قطعه موسیقی ارتباطی یا کلیپ انجمن یا انجام کار تحقیقاتی و کارشناسی که بتوان مفاهیم انجمن را در آن ارائه نمود.

جلسه آینده انجمن با یک هفته تاخیر در تاریخ چهارشنبه 89/9/10 برگزار می شود.

سپس آقای دکتر محمد علی بیدار مغز سخنران و مدرس تشریفات کاربری بین الملل با عنوان "شما خود پیام هستید" you are the massage مطالبی بسیار مهم و کاربردی درباره آداب و اصول روابط اجتماعی و برخورد بین افراد و روابط بین المللی ارائه نمودند.
ایشان رئیس اسبق تشریفات نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل (نیویورک) بوده و مطالب بسیار سودمندی در باب تشریفات در وب سایت www.bidarmaghz.ir درج و انتشار داده اند.

در پایان مراسم به رسم یادبود، اعضاء هیئت مدیره انجمن به دکتر بیدار مغز هدایایی تقدیم نمودند.