اولین نشست

چهارشنبه 4 اردیبهشت 1387
اولین نشست

نخستین جلسه گردهمایی ماهانه انجمن روابط عمومی ایران با همکاری شهرداری تهران در روز چهارشنبه چهارم اردیبهشت 1387 از ساعت 17 تا 19 با سخنرانی جناب آقای دکتر سیدمحسن فاطمی، استاد دانشگاه بریتیش کلمبیای کانادا پیرامون " مهارتهای پیام رسانی در روابط عمومی" در فرهنگسرای ورشو واقع در خیابان استاد نجات اللهی(ویلا)، جنب پارک ورشو، سالن اجتماعات فرهنگسرای ورشو برگزار  شد.
 
 
 
 
دکتر سید محسن فاطمی دارای دکترای آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه بریتیش کلمبیای کانادا و دکترای روان شناسی از دانشگاه کالیفرنیا امریکا است. وی در زمینه های زبان و ارتباطات، روان شناسی، روان شناسی رسانه، زبان و آموزش، هرمینوتیک، خلاقیت و گفتمان و روان شناسی عمومی، روش تحقیق (کمی و کیفی)، در دانشگاه های بریتیش کلمبیا، آتاباسکا، آپرآیووا، ان وای تی نیویورک تدریس کرده است. از سال 2000 تا کنون، بیش از 17 مقاله در کنفرانس های داخل امریکای شمالی و اروپا ارائه داده است. سال 2002 دیدگاه نوینی را در زمینه فیلم، زبان و آموزش در دانشگاه پنسیلوانیای امریکا ارائه داده است.
 
 
 
وی که در حال حاضر مشغول تدریس در دانشگاه بریتیش کلمبیا، دانشگاه آپرایووا و دانشگاه فنیکس و سی تی یونیورسیتی می باشد عضو انجمن مطالعات آموزشی کانادا و انجمن روان شناسی امریکا و انجمن امریکایی تحقیقات آموزشی امریکا می باشد. از آثار مکتوب اخیر وی می توان به مبحث روایت شناسی و زبان چاپ دانشگاه سنت توماس کانادا و دانشگاه استرالیا و مقاله خلاقیت، هوشیاری و زبان در انجمن بین المللی آموزش در استرالیا و لندن اشاره کرد. وی سمینارهایی را در حوزه های «هوش هیجانی»، «مهارت های مذاکره»، « مهارت های ارتباطات»، «مدیریت استرس»، «تفکر خلاق»، «حل تعارض» در امریکای شمالی، اروپا و ایران برگزار کرده است.
 
 
 
پست الکترونیکی دکتر سید محسن فاطمی: