پيام تسليت موسسه كارگزار روابط عمومي در پي درگذشت استاد ميرزابابا مطهري نژاد

تاریخ انتشارخبر :دوشنبه 15 مرداد 1397
پيام تسليت موسسه كارگزار روابط عمومي در پي درگذشت استاد ميرزابابا مطهري نژاد

موسسه كارگزار روابط عمومي در پيامي با تسليت درگذشت استاد ميرزابابا مطهري نژاد چهره ماندگار و پرتلاش عرصه روابط عمومي كشور، از درگاه خداوند بزرگ براي ايشان رحمت و رضوان مسئلت كرد.

 متن پيام تسليت موسسه كارگزار روابط عمومي به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم
انا لله و انا اليه راجعون

درگذشت استاد مطهري نژاد رييس انجمن روابط عمومي ايران و از چهره هاي درخشان عرصه روابط عمومي كشور كه با همت والاي خود، نقش هاي ارزنده اي را در توسعه و تقويت نهاد روابط عمومي كشور ايفا كرد، موجب تأثر و تألم خاطر اهالي روابط عمومي ها كشورشده است.

اين چهره حرفه ای در مسير ارتقاي جايگاه روابط عمومي بويژه در وزارت پست و تلگراف و تلفن و ساير سمت ها همواره با جديت و پشتكار و علاقه وافر، مجاهدت هاي بي نظيري از خود بروز داد تا ايمان و باور به اثرات روابط عمومي در پيشبرد اهداف سازماني را تثبيت كند و در اين راه با پيوند ميان تئوري و عمل، بطور يقين ماندگارترين آثار علمي و كاربردي را براي رهپويان و ادامه دهندگان راهش به يادگار گذاشت.

بدون ترديد فقدان استاد مطهري نژاد ضايعه اي اسف انگيز براي جامعه روابط عمومي هاي كشور است و موسسه كارگزار روابط عمومي هجرت ايشان و وصل به معبودش را به خانواده گرامي و تمامي كارگزاران روابط عمومي كشور تسليت گفته و از درگاه خداوند بزرگ براي ايشان رحمت و رضوان مسئلت دارد