•  
  • صفحه اصلی
  •   
  • اخبار انجمن
  •   
  • معاون جدید ارتباطات و اطلاع‌ رسانی اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه منصوب شد

معاون جدید ارتباطات و اطلاع‌ رسانی اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه منصوب شد

تاریخ انتشارخبر :شنبه 24 اسفند 1398
معاون جدید ارتباطات و اطلاع‌ رسانی اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه منصوب شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، طی حکمی از سوی مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران، محسن نقیلو، به عنوان معاون ارتباطات و اطلاع رسانی منصوب شد.
در این حکم آمده است، نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزنده در امور اجرایی دانشگاه، به موجب این حکم از تاریخ ۰۴/‏۱۲/‏۱۳۹۸ به مدت سه سال به عنوان معاون ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران منصوب می‌شوید. امید است با استعانت از پروردگار متعال و همیاری دانشگاهیان فرهیخته، مؤمن و متعهد، در انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیری که در شرح وظایف آن معاونت آمده است، موفق و موید باشید.
نقیلو، از سال ۱۳۷۷ فعالیت در روابط عمومی را به عنوان خبرنگار آغاز کرد. مسئول روابط عمومی دانشکده منابع طبیعی، رئیس نخستین اداره روابط عمومی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، مدیر مسئول ماهنامه پیام طبیعت، مشاور اجرایی رئیس مرکز تحقیقات بین‌المللی بیابان، مدیر کل روابط عمومی سازمان جنگل‌ها، مدیر داخلی مجله منابع طبیعی ایران، مشاور معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور رسانه و تبلیغات، عضو شورای سیاستگذاری سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی ایران، عضو انجمن متخصصان روابط عمومی، دبیر جشنواره انفال و رسانه، عضو کارگروه محیط زیست در رسانه ملی، دبیر شورای اطلاع رسانی منابع طبیعی کشور و مدیر امور موزه‌ها و فضاهای فرهنگی دانشگاه از سوابق اجرایی و مدیریتی مهندس نقیلو در دو دهه گذشته است.

نخستین گام ایجاد روابط عمومی در دانشگاه تهران با ایجاد «دایره روابط مطبوعاتی و امور تبلیغاتی» در سال ۱۳۲۵ برداشته شد و با توجه به تغییر ساختار سازمانی دانشگاه، ادارات کل حوزه ریاست و روابط عمومی با هم ادغام و اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی تشکیل شد که یکی از معاونت‌های سه گانه آن، معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی است.