رییس دفتر رییس‌جمهوری: روابط عمومی‌ها باید تغییر نگرش دهند

تاریخ انتشارخبر :یکشنبه 29 تیر 1399
رییس دفتر رییس‌جمهوری: روابط عمومی‌ها باید تغییر نگرش دهندشبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- رییس دفتر رییس‌جمهوری با انتقاد از نگاه غیر روزآمد و عملکرد برخی روابط عمومی‌های دولتی، اظهار کرد: امروز روابط عمومی‌ها احساس می‌کنند که می‌توانند مانند رسانه ها عمل کنند و حتی خود را رقیب خبرگزاری‌ها می‌دانند؛ حال آنکه روابط عمومی نباید جای رسانه بنشیند.

به گزارش شارا به نقل از ایسنا، محمود واعظی در جریان بازدید از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در جلسه‌ای که با حضور رییس جهاد دانشگاهی و مدیران این خبرگزاری برگزار شد، با اشاره به حضور پررنگ شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی و تاثیرگذاری آنها در جامعه، اظهار کرد: امروز شبکه‌های اجتماعی به رقیب جدی برای همه خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها تبدیل شده‌اند؛ چرا که برای هر فردی با تلفن همراه خود و از طریق فضای مجازی و برنامه های ارتباطی مختلفی که در اختیار دارد، به سادگی امکان دسترسی و انتقال اطلاعات فراهم است.

وی با تاکید بر لزوم افزایش جاذبه کار رسانه‌ها در جامعه، خاطرنشان کرد: رسانه‌ها باید تلاش کنند تا از فناوری‌های نوین به خوبی استفاده نمایند. همچنین کارمندان خود را نیز به گونه‌ای آموزش دهند تا از تجربیات گذشته خود برای ایجاد جاذبه برای مخاطبان استفاده نمایند.
 
#محض یادآوری: #آقای رییس گویا فراموش کرده اند که #متولی روابط عمومی دولتی خود ایشان هستند. بهتر نیست به جای #انتقاد از خود و بقول معرف خودزنی پالایشی در زیر مجموعه ناکارامد خود ایشان صورت گیرد. چهار سال آزمون و خطا کافی نیست؟