بازدید رئیس انجمن روابط عمومی ایران از پگاه

تاریخ انتشارخبر :چهارشنبه 16 مهر 1399
بازدید رئیس انجمن روابط عمومی ایران از پگاه

 

 

🔹رئیس و عضو هیئت مدیره انجمن روابط عمومی ایران با حضور در بازدید از صنایع شیر ایران، زمینه‌های توسعه همکاری با  روابط عمومی و امور بین الملل پگاه را بررسی کردند.

 

🔸به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، خسرو رفیعی رئیس هیئت مدیره انجمن روابط عمومی ایران، در دیدار با مدیر روابط عمومی و امور بین الملل پگاه، بر نقش و جایگاه این شرکت بر فرهنگسازی و ارتقای سلامتی، تاکید و از توسعه همکاری‌های این انجمن با شرکت صنایع شیر ایران و شرکت های تابعه آن خبر داد.

 

🔹او با اشاره به زمینه‌های پیش روی روابط عمومی پگاه، از پذیرش جایگاه حقوقی روابط عمومی شرکت صنایع شیر ایران به عنوان عضو انجمن روابط عمومی ایران، در قالب تفاهمنامه خبر داد.

 

🔸حمیدرضا طهماسبی‌پور مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران، نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از عملکرد این واحد، بر توسعه تعاملات فیمابین با هدف ارتقای جایگاه برند پگاه تاکید کرد.

 

🔹در این دیدار، ناصر رزاق‌منش عضو هیئت مدیره نیز حضور داشت ودر خصوص نحوه بهره‌مندی ازامکانات آموزشی و پژوهشی انجمن، از جمله آموزش تخصصی در حوزه روابط عمومی توضیحاتی ارائه داد.

 

🔸گفتنی است، انجمن روابط عمومی ایران، اولین انجمن در حوزه روابط عمومی و ارتباطات در ایران است، که در سال ۱۳۴۶ به منظور برقراری ارتباط با انجمن بین‌المللی روابط عمومی و توسعه و ترویج و شناساندن روابط عمومی تاسیس شده است.