یک اقدام ماندگار از سوی انجمن روابط عمومی ایران

تاریخ انتشارخبر :یکشنبه 14 شهریور 1400
یک اقدام ماندگار از سوی انجمن روابط عمومی ایران


یک اقدام ماندگار از سوی انجمن روابط عمومی ایران. با عنایت به پیگیری‌های انجام شده اعضای هیات مدیره و برگزاری جلسه تعاملی با ریاست محترم پژوهشکده اسناد مجموعه کتابخانه ملی ایران جناب آقای دکتر غلام رضا عزیزی و همکاران تلاشگر و زحمت کش کتابخانه ملی ایران این توفیق حاصل شد که یکی از اولین  کتاب‌های  منتشر شده در زمینه روابط عمومی در ایران را که توسط جناب آقای مهندس علی اکبر دیباج در دهه چهل نگارش شده را تهیه و به عنوان یک اقدام خوب و ماندگار و مستند سازی حرفه ای در مجموعه فعالیت‌های انجمن روابط عمومی ایران در معرض استفاده علاقه مندان و دانش پژوهان قرار دهیم. 
   علی اکبر دیباج  اولین مدیر روابط عمومی در شرکت ملی نفت ایران است   که در سال ۱۳۴۱  کتاب روابط عمومی را با همکاری شرکت ملی نفت چاپ و منتشر نموده و در زمان ایشان نیز کنفرانس انجمن بین المللی روابط عمومی به میزبانی ایران در آن سال‌ها و به ریاست مقامات عالیه کشوری برگزار می‌شود که نشان دهنده جایگاه و اهمیت والای روابط عمومی در جهان بوده است.
انشالله مطالب این کتاب را که انگار همین دیروز نوشته برای شما منعکس خواهیم کرد  و علاقمندان می توانند برای دریافت آن با دفتر انجمن تماس بگیرند