روح‌الله مهدی‌ نژاد رئیس‌ مرکز روابط‌ عمومی سازمان میراث‌ فرهنگی شد .

تاریخ انتشارخبر :یکشنبه 19 شهریور 1396
روح‌الله مهدی‌ نژاد رئیس‌ مرکز روابط‌ عمومی سازمان میراث‌ فرهنگی شد .

 

رئیس سازمان میراث‌ فرهنگی در حکمی روح‌الله مهدی‌نژاد کیاسری را به‌‌ سمت رئیس مرکز روابط‌ عمومی و اطلاع‌ رسانی این سازمان منصوب کرد.

در حکم علی‌ اصغر مونسان به مهدی‌نژاد آمده است:

»نظر به شایستگی، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، به‌ موجب این حکم به‌عنوان رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان منصوب می‌شوید.

گستردگی و فرابخشی بودن حوزه فعالیت سازمان، اقتضا می‌کند که ملت شریف ایران اسلامی از برنامه‌ها، اقدامات و عملکردها مطلع و برای تعالی و تکامل بیشتر در جریان امور قرار گیرند.

برقراری تعامل و ارتباط دوسویه با فعالان رسانه‌ای سه حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، همچنین فرهنگ‌سازی در حوزه‌های سه‌گانه فعالیت سازمان، برنامه‌ریزی، سامان‌دهی و مدیریت فعالیت‌های تبلیغاتی و رسانه‌ای، اطلاع‌رسانی و انعکاس دقیق و صحیح فعالیت‌های سازمان و مستند‌سازی چندرسانه‌ای از اهم وظایفی است که انتظار می‌رود با ارتباط مستمر با شورای اطلاع‌رسانی دولت و تعامل سایر حوزه‌ها و بهره‌گیری از توان کارشناسی و همکاری کارکنان در راستای تحقق مأموریت‌ها و اهداف سازمان محقق شود.

توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم

مهدی نژاد پیش از این مدیر روابط عمومی منطقه آراد کیش در زمان ریاست مونسان بوده است.

پیش از این نیز محمد محب خدایی معاون سابق گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش به سمت معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مننصوب شده بود.

منبع: خبرگزاری فارس