بیانیه مشترک دو نهاد روابط عمومی استان یزد در حمایت از همکاری های دوجانبه

تاریخ انتشارخبر :چهارشنبه 12 مهر 1396
بیانیه مشترک دو نهاد روابط عمومی استان یزد در حمایت از همکاری های دوجانبه


نشست مشترک منتخبین هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان یزد و هیات مدیره انجمن متخصصان روابط عمومی استان یزد که در شهریور ماه1396 در محل دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی برگزار شد .

به گزارش شارا در نشست مشترک منتخبین هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان یزد و هیات مدیره انجمن متخصصان روابط عمومی استان یزد که در شهریور ماه1396 در محل دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی برگزار شد؛ موارد ذیل مطرح و مورد اجماع همگان واقع شد:

1- برگزاری نشست فعالین حوزه روابط عمومی استان را به فال نیک گرفته و بر ضرورت تداوم چنین نشست هایی با هدف توجه مضاعف به حوزه ارتباطات و روابط عمومی به عنوان بستر تحول و توسعه در استان تاکید می شود.

2-با توجه به حساسیت های مقام معظم رهبری در خصوص جایگاه و عملکرد روابط عمومی و به تبع آن تشکیل «معاونت اطلاع رسانی ریاست جمهوری» در دولت دوازدهم انتظار می رود ادارات و سازمانهای دولتی و خصوصی با نگرش و تفکر مردم مدار، به نقش راهبردی روابط عمومی واقف بوده، تشکیلات سازمانی «روابط عمومی و اطلاع رسانی»را به موازات سایر ارگان های مهم سازمان، مجموعه‌ای دارای ثبات و واجد تخصص و کارایی در نظر گیرند.

3-بر ضرورت تقویت و فعال تر شدن تشکل های موجود روابط عمومی استان تاکید نموده معتقدیم همدلی و همکاری نهادهای صنفی این حوزه موجب ارتقا و پویایی روابط عمومی ها در شهر جهانی یزد خواهد شد.

4-دلسوزان این حوزه ضمن ارج نهادن به اقدام استاندار محترم در انتصاب متخصصین روابط عمومی به سمت مشاور خود، از تنزل تشکیلات و عدم ثبات در روابط عمومی استانداری و نیز سایر نهادها و سازمانهای استان که موجب ضعف ارتباط دوسویه دولت و مردم و عدم امکان برنامه ریزی، اجرا و پایش طرح ها درحوزه روابط عمومی خواهد شد دغدغه و نگرانی دارند.

5-هر دو نهاد اظهار علاقه می کنند در برگزاری جشنواره روابط عمومی ها، پژوهش های کاربردی، نشست های آموزشی و تولید محتوا در حوزه روابط عمومی همکاری نمایند.