فراخوان چهارمین دوره اعطای نشان عالی روابط عمومی

تاریخ انتشارخبر :دوشنبه 23 بهمن 1396
فراخوان چهارمین دوره اعطای نشان عالی روابط عمومی

قابل توجه فعالان روابط عمومی؛
فراخوان چهارمین دوره اعطای نشان عالی روابط عمومی
به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی و برای چهارمین بار در کشور،  نشان عالی روابط عمومی به مدیران برتر روابط عمومی کشور اعطا می‌شود.
دبیرخانه ستاد بزرگداشت  روز روابط عمومی اعلام کرد: اعطای این نشان با هدف شناسایی و معرفی مدیران فعال مدیریتی در کشور، انتقال تجارب و یافته‌های مدیریتی در عرصه  روابط عمومی، ارائه الگوهای موفق مدیریتی روابط عمومی در کشور، ایجاد رقابت سالم و سازنده بین مدیران روابط عمومی و تقدیر و تجلیل از مدیران فعال در عرصه روابط عمومی انجام می‌شود.
گفتنی است از مهم‌ترین شاخصه‌ها و اولویت‌های تعیین شده برای دریافت نشان عالی روابط عمومی ملاک‌هایی نظیر داشتن سابقه مدیریت در روابط عمومی، افتخارات علمی و حرفه‌ای در عرصه روابط عمومی و ارتباطات، تلاش در جهت ایجاد و پیاده سازی بسترهای حرفه‌ای، حقوقی و ساختاری روابط عمومی، حضور فعال در مجامع علمی و آموزشی روابط عمومی و تولیدات علمی از قبیل کتاب، مقاله، نشریه و غیره است که توسط شورای سیاستگذاری این نشان برجسته تعیین شده است.
شایان ذکر است تمامی  مدیران فعال روابط عمومی می‌توانند آثار و مستندات خود را تا بیست و پنجم اسفندماه سال جاری به دبیرخانه ستاد بزرگداشت  روز ملی روابط عمومی ارسال کنند تا در مراسم ویژه اعطای این نشان که اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ برگزار می‌شود، ارسال کنند.
به اطلاع می‌رساند شماره تلفن‌های دبیرخانه ستاد بزرگداشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی ۸۸۶۱۷۵۷۶ و ۸۸۶۱۷۵۷۷ برای کسب اطلاعات بیشتر در نظر گرفته شده است.