خانه روابط عمومی آذربایجان شرقی تشکیل شد .

تاریخ انتشارخبر :شنبه 22 اردیبهشت 1397
خانه روابط عمومی آذربایجان شرقی تشکیل شد .

اولین جلسه هیات موسس خانه روابط عمومی با حضور اکثریت اعضاء در محل اتاق بازرگانی استان تشکیل شد.

در این نشست پس از بحث و بررسی پیرامون اساس نامه خانه روابط عمومی، آقایان مختارخوش پیمان به عنوان رئیس، اسد بابایی نائب رئیس و امیرکریم زادشریفی به عنوان دبیر انتخاب شدند.

بر اساس این گزارش، در ابتدای این جلسه، مختار خوش پیمان مسئول راه اندازی خانه، ایجاد انسجام و وحدت رویه میان انجمن ها، موسسات غیردولتی، روابط عمومی ها و کمک به پیشرفت و اثربخشی حرفه و دانش روابط عمومی در استان از طریق برنامه ریزی، سیاستگذاری و هماهنگ کردن فعالیت های کلی روابط عمومی، شامل پژوهش های ارتباطی، برنامه ریزی ارتباطی، آموزش و مدیریت رسانه و حمایت از حقوق صنفی فعالان عرصه روابط عمومی را از جمله اهداف این نهاد فراگیر برشمرد.

وی افزود: با توجه به ظرفیت های بی نظیر استان آذربایجان شرقی درحوزه های مختلف انسجام و همگرایی جامعه روابط عمومی و رسانه برای تحقق اقتصاد مقاومتی بویژه کمک به اطلاع رسانی بخش خصوصی در اولویت برنامه های خانه قرار دارد.

خوش پیمان تاکید کرد: اعضای هیات موسس متشکل از۱۵ نفر از فعالان و متخصصان جامعه روابط عمومی هستند که براساس اساسنامه افراد با توجه به سوابق طولانی در روابط عمومی و رشته تحصیلی مرتبط ازجامعه دانشگاهی، روابط عمومی و رسانه انتخاب شده اند.